giełda kryptowalut | | literatura biznesu | FutureNet |Trading. Neurobot. Bitcoin boty, kontrakty, sprawdzone granie na lewarach. Przegląd Bitcoin.edu.pl na nadchodzący 2018 rok

By | 20 grudnia 2017

 

Zbliża Nam się okres Świąteczny, Nowy rok. Gramy bez przerwy, mnożymy środki ale i w okresie nadchodzących wolnych dni będziemy może i mniej udzielać się na forach, różnych portalach ale na 100% będziemy grać. To zresztą trzeba powiedzieć było powodem rok temu stworzenia portalu Bitcoin.edu.pl. Tak ażeby się podzielić własnymi przemyśleniami, poznać Wasze zdanie w komentarzach. I teraz po roku nie zmieniło się nic, no może..cena z 700$ na 17000$ ale pod kątem samej fascynacji crypto nie zmieniło się Nic:)

Po krótce w tej chwili opiszemy (aktualizując bo czasu brak na raz) wszelkie sprawdzone przez Nas strony, portale, usługi na których można mnożyć środki, uprawiać crypto trading, grać:) Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie informacje od Was, czy to w prywatnych informacjach, czy w komentarzach – znacie, sprawdziliście i chcielibyście się podzielić to śmiało piszcie – My to umieścimy w tym konkretnym artykule.

Mamy za sobą uruchomienie kontraktów z 10.12 na kursie Bitcoin, a przed nami start kolejnych, może i nawet odrobinę większych kontraktów w dniu 18.12. To ma bezapelacyjnie wpływ na kurs, miało 10.12 i będzie miał za kilka dni również. Trzeba się przygotować, trzymać w pogotowiu Bitki (chociaż coraz większy nerw przy trzymaniu środków na takich poziomach, z drugiej strony nie wiadomo gdzie jest granica tych poziomów..).

I tak na sam początek przedstawiamy dla osób, które grają i znają temat kontraktów z mediów a chciałyby spróbować swoich sił bez inwestycji gigantycznych pieniędzy (mając z tyłu głowy zawsze świadomość że granie i korzystanie z rynku krytpowalut to ryzyko!) indywidualne kontrakty z minimalnymi stawkami rozpoczynającymi się od 10$.

https://www.deribit.com

Sztuczna inteligencja – testy w przewidywaniu ceny na crypto : https://neurobot.trading

Algorytm oceniający cenę fair (cokolwiek to znaczy) : https://www.alfaquotes.com

Śledzenie kursów na wszystkich giełdach : https://cryptowat.ch

Informacje o crypto (poszerzone o moc, statystyki, wykresy) : https://bitinfocharts.com/pl/

Forki Bitcoina przed nami : http://cryptocurrencyfacts.com/2017/12/05/upcoming-bitcoin-forks-2017-2018/

Dzienne ruchu na walutach/giełdach : https://exchangewar.info

Shorty/ Longi na crypto : https://www.bfxdata.com

Statystyki ruchu na BTC/ crypto : https://tradeblock.com/bitcoin/

Historyczne kapitalizacje BTC i crypto : https://coinmarketcap.com/historical/

Kanał na YouTube cenny pod kątem analiz, wniosków, możliwych kierunków :

 

Klasyka filmów o Bitcoin oraz te ciekawsze (będzie uzupełniana..)

 

 

 

 

Aktualizacja artykułu w toku..

Source: bitcoin.edu.pl

(Visited 42 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *