giełda kryptowalut | | literatura biznesu | FutureNet |Nie polecisz nie znając zasad pilotażu

By | 2 grudnia 2017

Nawet gdyby wprowadzono Cię do kokpitu najnowocześniejszego boeinga nie polecisz nie znając zasad pilotażu. Podobnie z zarabianiem w Internecie, nawet gdy zaoferują Ci najlepszy na świecie sposób zarabiania nie zarobisz nie znając zasad zarabiania.

Każdego ranka wchodząc do Internetu otwieram Facebook-a i od góry do dołu same ogłoszenia o zarabiani. Bez polecania, bez wkładu własnego, bez wysiłku, bez znajomości zasad zarabiania. Tak sobie pomyślałem: „sami milionerzy powinni już być w naszym kraju, ale tak nie jest”. Dlaczego?

Nie zarobisz nie znając zasad zarabiania.

Sam tak miałem, prosta i łatwa droga pociąga. Spamowanie na forach, rozsyłanie samych linków polecających i w konsekwencji bardzo słaby efekt.

No dobrze a gdzie tego wszystkiego można się nauczyć, wiadomo piloci w szkołach dla pilotów, a zarabiania gdzie uczą.

W moim przypadku z pomocą przyszła mi aplikacja TopNetwork.

Aplikację stworzyli polscy marketerzy Paweł Grzech i Wojciech Wesołowski. Oboje są praktykami, zawodowo od lat zajmują się zarabianiem w Internecie. Swoimi oświadczeniami dzielą się właśnie w aplikacji TopNetwork.

Aplikację stworzono jako platformę edukacyjną w której krok po kroku poznać można zasady i narzędzia potrzebne do skutecznego zarabiania w Internecie.

Podstawą jest tu „40 dniowe wyzwanie”

Są to codzienne , krótkie lekcje w formie wideo, w których zgromadzono stosowną wiedzę, którą też musimy chcąc się nauczyć wprowadzać w życie. Każde codziennie wyzwanie to trzy filmy i zadania do wykonania: rano, w południe i wieczorem. Same lekcje są krótkie, przejrzyste, w bardzo przystępnej formie. Do każdego nagrania dodane są linki narzędzi omawianych w wykładzie.

UWAGA! I to wszystko jest za dramo

Jak widzisz po moim blogu są tu opisane miejsca i sposoby zarabiania, czy skuteczne, nie zawsze, dlatego sam postanowiłem wrócić do korzeni i rozwiązaniem dla mnie jest tu też TopNetwork.

Moim zamiarem jest tu także przedstawienie efektów mojej pracy, nauki i wykorzystania doświadczeń najlepszych zgromadzonych w aplikacji opisanej powyżej.

 

(Visited 18 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *