Platforma mediów społecznościowych Xenzuu

By | 17 lipca 2018

 

Wykorzystaj Xenzuu jako platformę społecznościową i zarabiaj na stronie:

Czy jesteś zalogowany na platformach społecznościowych takich jak Facebook, Google+, Instagram lub inne, korzystasz z nich regularnie i nie zarobiłeś ani grosza?

Lub szukasz sposobu na wygenerowanie stałego, pasywnego dochodu, który regularnie wypłaca Ci prowizje?

xenzuu

Media społecznościowe, które wypłacają prowizje dla swoich członków za ich wykorzystanie!

Wtedy Xenzuu może być właśnie dla Ciebie!

Xenzuu to platforma społecznościowa, która wypłaca prowizje dla swoich członków za jej wykorzystanie!

Możliwości otrzymywania prowizji są bardzo zróżnicowane. Rejestracja jest bezpłatna, a prowizje są w zasadzie przypadkowe, podczas gdy czat, udostępnianie, komentowanie lub podoba się znajomym.

Ile mogę zarobić w Xenzuu?

  1. Premia za media społecznościowe: Premia za media
    społecznościowe jest dostarczana każdego dnia, za poprzedni dzień, za korzystanie z Xenzuu jako platformy mediów społecznościowych, np. Do polubienia, dzielenia się, zamieszczania i komentowania postów.
  2. Premia za aktywność: na początku każdego miesiąca wszystkie dochody z reklam wygenerowane w poprzednim miesiącu są sumowane i przekazywane członkom aktywnym Xenzuu. Aktywnym członkiem jest każdy członek, który zalogował się w co najmniej 10 różnych dniach w ciągu ostatnich 30 dni i przesłał zdjęcie profilowe . Prowizje są obliczane następująco:

Osiemdziesiąt procent miesięcznych przychodów reklamowych Xenteuu jest podzielonych przez liczbę aktywnych członków w tym miesiącu.Każdy aktywny użytkownik otrzymuje 5% tej kwoty, a także 5% tej kwoty dla wszystkich aktywnych członków jego downline, maksymalnie 10 poziomów głębokości.

Media społecznościowe, które wypłacają prowizje dla swoich członków za ich wykorzystanie!
Należy również zauważyć, że nie jest konieczne bezpośrednie ogłaszanie członków, ponieważ macierz wypełnia się niezależnie. Nowi członkowie bez sponsora są automatycznie umieszczani we właściwym miejscu, aby zapewnić jednolitą strukturę macierzy.

/ KLIKNIJ TUTAJ / dla darmowej rejestracji i skopiuj ten kod 6H1YDEVK, aby otrzymać kupon 2 $ .

Po rejestracji wypełnij swój profil tak daleko, jak chcesz, prześlij swoje zdjęcie profilowe, zaproś kilku znajomych i rób to, co robisz na innych platformach społecznościowych. Pisz wiadomości, lubię lub udostępniasz pocztę, rozmawiasz z członkami itp.

Kliknij na baner, aby zarejestrować się za darmo i nie zapomnij o swoim 2-dolarowym kodzie bonusowym

 

(Visited 845 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.