giełda kryptowalut | | literatura biznesu | FutureNet |FutureNet NEWS

By | 31 października 2017

FutureNet NEWS co nowego w FutureNet

obejrzyj video z nowościami

Najnowsze informacje z FutureNet

Nowe gry na platformie gamingowej FutureNet

Wirtualnych wyzwań ciąg dalszy! Kolejne gry są już dostępne dla naszych użytkowników. Znajdziecie tam kilkanaście topowych tytułów gier online. To jednak tylko przedsmak tego, co szykuje dla was nasz zespół. Trwają pracę nad nową, zaawansowaną platformą gamingową, wzorowaną na najlepszych rozwiązaniach rynku gier. Odwiedź naszą stronę i wejdź do zakładki gry. Czy jesteś gotów na podbój wirtualnych światów?!

Biznes prosty jak xyz! Nowa, krótsza domena

Dobrze wiemy jak ważny jest w dzisiejszym świecie marketing internetowy. Chcemy ułatwić wszystkim użytkownikom FutureNet korzystanie z linków partnerskich, dlatego wprowadziliśmy dodatkową, krótszą domenę fn.xyz. Krótsze linki są łatwe do zapamiętania, bardziej prestiżowe i zajmują mniej tekstu w postach w social media. Dlaczego XYZ? Ponieważ FutureNet to nie tylko Social Media, to dziesiątki innych branż w jakich działamy. FutureNet – Biznes prosty jak xyz!

Nowe funkcjonalności – oznaczaj znajomych i dodawaj hasztagi

Na naszej platformie społecznościowej pojawiły się kolejne nowości. Od niedawna została wprowadzona możliwość oznaczania swoich znajomych w postach. Wystarczy podczas redagowania postu wpisać znak “@”, a pokaże się nam lista znajomych, których możemy oznaczyć w poście. Nowością są również hashtagi, czyli wyrazy, które służą do grupowania treści udostępnianych przez użytkowników FutureNet. Chcesz wiedzieć co będzie się działo w Macau? wpisz #FuturoCoinLaunch i przekonaj się sam!

Future VoIP już dostępny. Nowa jakość rozmów od FutureNet

Future Voip jest już dostępny na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Dzwoń, pisz i dziel się multimediami zupełnie za darmo! Future VoIP to nie tylko messenger. Dzięki niemu możesz rozmawiać zarówno ze swoimi znajomymi z FutureNet jak i ze wszystkimi numerami sieci komórkowych i stacjonarnych. Pobierz już dziś i sprawdź jak prosta jest komunikacja w FutureNet!

(Visited 14 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *