giełda kryptowalut | | literatura biznesu | FutureNet |Darmowe kryptowaluty wykaz miejsc

By | 22 listopada 2017

Darmowe kryptowaluty wykaz miejsc gdzie możemy je wydobywać. Przedstawiłem tu sprawdzone strony pod względem bezpieczeństwa czyli takie, na których nie ma złośliwego oprogramowania, wirusów, itp.

Wykaz zawiera sprawdzone miejsca z których dochodzą do nas wypłaty.

 

darmowe kryptowaluty wykaz miejsc:

 1. BitBay – giełda kryptowalut

  BitBay polska giełda kryptowalut gdzie możemy przesłać zarobione kryptowaluty, wymienić je na złotówki, wypłacić je na konto czy po przez kartę w bankomacie. Bezwzględnie potrzebne konto do tego, aby wygenerować adres na który prześlemy zarobione kryptowaluty.
 2. FreeBitco.in – darmowe Bitcoin-y

  Strona, na której co godzinę zdobyć możemy darmowe satoshi (milionowa część Bitcoina). Bardzo prosta obsługa. Wystarczy raz na godzinę wejść na stronę wpisać kod captcha i kliknąć przycisk. Można ustawić sobie na stronie przypomnienie aby być informowanym o pojawieniu się nowego cyklu do od klikania.
 3. moonliteco.in – darmowe Lictoin-y

  Świetnie działająca strona na której wydobywać możemy darmowe Litohsi. Nieliczenia odbywają się 24 godz/ dobę. Nie musimy mieć włączonego komputera, naliczenia odbywają się w chmurze. Wystarczy o odpowiadającej nam godzinie wejść na stronę, wpisać kod captcha i kliknąć przycisk.
 4. moondash.co.in – darmowe Dash-e

  Strona dająca możliwość zarobienia kryptowaluty Dash na podobnej zasadzie jak opisałem to powyżej.
 5. Eobot – wydobywanie kryptowalut w chmurze, darmowe kryptowaluty

  Działający nieprzerwanie od roku 2013 serwis dający możliwość wydobycia walut w chmurze, tu także możliwość wydobycia kryptowalut w sposób darmowy.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pomogę także uruchomić konta gdyby taka pomoc była potrzebna jestem do dyspozycji.

Zachęcam do subskrypcji Newslettera TopEbiznes.pl aby nie przegapić nowości i okazji biznesowych. Subskrypcja poniżej dołącz już teraz!

 

(Visited 121 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *