Monthly Archives: Listopad 2017giełda kryptowalut | | literatura biznesu | FutureNet |Darmowe kryptowaluty wykaz miejsc

Darmowe kryptowaluty wykaz miejsc gdzie możemy je wydobywać. Przedstawiłem tu sprawdzone strony pod względem bezpieczeństwa czyli takie, na których nie ma złośliwego oprogramowania, wirusów, itp. Wykaz zawiera sprawdzone miejsca z których dochodzą do nas wypłaty.   darmowe kryptowaluty wykaz miejsc: BitBay – giełda kryptowalut BitBay polska giełda kryptowalut gdzie możemy przesłać zarobione kryptowaluty, wymienić je… Read More »

Reklama w FutureAdPro

Reklama w FutureAdPro to dobry pomysł na reklamę swojej firmy czy usług online. Rynek reklamy online rozwija się w zawrotnym tempie i na dzień dzisiejszy osiągnął wartość miliarda dolarów dziennie. Reklama klasyczna w gazetach, radiu oraz TV jest obecnie w fazie stagnacji, a w wielu przypadkach przeżywa poważną recesję. Zupełnym przeciwieństwem tego trendu jest reklama… Read More »

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy… PIOTR OBMIŃSKI …wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP           „…najlepszy internetowy HYIP, o jakim wiem, dawał 90% zysku (czyli zwracał 190% wkładu w 30 dni) co miesiąc, i czynił to bez żadnych zakłóceń przez dwanaście miesięcy.” Co… Read More »

Jak oczarować klienta? (ebook)

Jak oczarować klienta? – kolejny ebook z kanonu obowiązkowej lektury ebiznesu Opanuj sztukę oczarowywania klientów Niektórzy nazywają to magią, inni wrodzonym talentem. Prawda jednak jak zwykle leży po środku. Sztuka sprzedaży nie jest bowiem czymś, z czym się rodzimy. Nie jest także czymś nadprzyrodzonym. A mimo to znasz zapewne wielu ludzi o których myślisz sobie… Read More »

Darmowe ebooki do pobrania

Darmowe ebooki do pobrania. Wiedza jest podstawą działania w każdej dziedzinie życia, działalności, biznesie czy e biznesie. Nie wyobrażam sobie prowadzenie ebiznesu bez stałego rozwoju i poszerzania wiedzy. W tym miejscu udostępniał będę darmowe ebooki w wersjach pełnych oraz ich fragmenty. Moim zamiarem jest to, aby znalazło się tu podstawowe ebooki będące kanonem wiedzy z… Read More »